Vaimse tervise päeva veetsime sel aastal õppides koostööd, kiitmist ning teiste märkamist 13. oktoober rauno

Koolipäev algas vaikuseminutite tänulikkuse harjutusega, mis aitas nii õpetajad kui ka õpilased panna 2 minutiks ja 58 sekundiks keskenduma nendele hetkedele ja asjaoludele, mis Sind kosutavad ja toetavad – suurendades sellega enda heaolu.

Päeva jooksul tuli kokku puutuda veel erinevate ülesannete ja tegemistega, et koguda pusle juppe. Näiteks iga klass sai endale lille, mille eest tuli ühiselt hoolitseda (kas seda kasta või hoopis lehed puhtaks teha), tuli võtta aega jutustamiseks, sest vahetunnid olid nutivabad, olla teiste suhtes positiivne ning teisi tunnilõpus personaalselt kiita ning õuevahetunnis tuli ennast liigutada. Isegi, kui õues sadas sel ajal vihma, sai põnev aardejaht toimuda ka sees.

Õhtu lõpetuseks said õpilased klassiti oma pusled kokku panna ning tänutäheks filmi nautida. Tublid 9nda klassi tüdrukud küpsetasid kõigile filmi kõrvale ka head ja paremat.

Õpetajad tegid pime origamit ning hindasid oma enesetunnet lamba skaala järgi.

Kuidas sa tunned ennast täna lamba skaala järgi.

Õpetajad tegid pime origamit ning hindasid oma enesetunnet lamba skaala järgi.

Kuidas sa tunned ennast täna lamba skaala järgi.