Vastlapäev Urvaste koolis 20. veebruar rauno

Vastlasõit kooli saalis?! Urvaste koolis vabalt!

Urvaste kooli pere pidas vastlapäeva kooli saalis kolmapäeval enne vaheaja algust. Sissejuhatuseks maiustati vastlakuklite ja teega.

Tõeliselt ulja vastlasõidu said tekkidel istudes Kert ja Ralf kui võistkonnakaaslased neid võidu vedasid. Teatevõistlus jätkus minisuuskadel suusatamisega. Kahjuks on lumeta talv jätnud oma jälje – nii mõnigi hoogsalt alustatud suusasamm lõi suusad risti ja sammu sassi. Seda trotslikumalt jätkati võiduka lõpuni. Hasartne oli järgnenud lumehelbehoki, kus  suurt lumehelvest tuli edasi liigutada põrandaharjaga. Tekkis lõbus äparduski -  ühe võistkonna võistlusvahend lagunes kaheks tükiks, mis aga sai kiiresti parandatud. Võistluse viimasel etapil tuli kõikidel võistlejatel kiiresti riietuda lõbusatesse kostüümidesse, mis tegi kõikidele palju nalja. Teatevõistlusel osalejad said magusad auhinnad. Lõbus vastlaõhtu jätkus meeleolukas diskorütmis.

Aitäh õpetaja Ellenile ja diskor Kaithile!

Vastlasõit kooli saalis?! Urvaste koolis vabalt!

Aitäh õpetaja Ellenile ja diskor Kaithile!