Veebipolitseinike eesmärgiks on nõu andmine 07. detsember rauno

Täna, 6.12.2022, külastas meid Lõuna-Prefektuuri Kagu politseijaoskonna üleminspektor ja veebipolitseinik Janar Koemets. Kohtumise eesmärk oli preventiivne - rääkida interneti turvalisusest. Üleminspektor tegi meile põhjaliku ülevaate interneti turvalisusest, selgitas meile millised ohud varitsevad meid kõiki veebis ning kuidas ennast nende eest kaitsta. Õpilased ja õpetajad leidsid tuttavaid ohuolukordi millega on varasemalt kokku puutunud. Peale ettekannet tekkis arutelu, mille raames õpilased küsisid julgelt veebipolitseinikult nõu. Veebipolitseinike eesmärgiks ongi nõu andmine.